Fotowoltaika dla Firmy

Wysokie koszty energii elektrycznej mogą obniżać Twoją konkurencyjność.  Jeśli chcesz zwiększyć swoją rentowność i jako odpowiedzialny przedsiębiorca chcesz zredukować wpływ Twojego biznesu na środowisko, rozwiązaniem jest FOTOWOLTAIKA.

Ceny za energię elektryczną są bardzo wysokie i w przeciągu najbliższych lat będą rosły. Instalacja fotowoltaiczna dla biznesu to darmowa, ekologiczna energia elektryczna ze słońca, która w znacznym stopniu pokrywa zapotrzebowanie przedsiębiorstwa na prąd przez co daje gwarancję obniżenia kosztów prowadzenia działalności.

Korzyści dla firmy:

Znaczna redukcja kosztów zużycia energii elektrycznej - niższe rachunki za prąd

Szybki zwrot z inwestycji - produkowana energia zaspokaja bieżące zapotrzebowanie na prąd a ratę leasingu można wliczyć w koszty

Eliminacja ryzyka wzrostu cen prądu

Możliwość amortyzacji instalacji fotowoltaicznej na poziomie 10% rocznie

Wizerunek firmy innowacyjnej oraz dbającej o środowisko naturalne - wpływ na redukcję CO2 i zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska

Kompleksowe rozwiązania energetyczne

Nie sposób wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy bez stabilnego, niezawodnego źródła energii elektrycznej.

Jako uzupełnienie instalacji fotowoltaicznej oferujemy systemy zasilania awaryjnego oparte zarówno o magazyny energii jak i wielopaliwowe generatory prądotwórcze, które mogą być zasilane olejem opałowym/napędowym, gazem ziemnym, biogazem czy też olejami roślinnymi.

Magazyn energii
Magazyn energii
Generator prądotwórczy
Generator prądotwórczy

Zdarza się, że ograniczeniem dla rozwoju biznesu jest infrastruktura energetyczna. Receptą na to są systemy hybrydowe – połączenie fotowoltaiki z generatorem zasilanym silnikiem tłokowym. Generator prądotwórczy może pracować w układzie CHP (Combined Heat and Power), który oprócz prądu dostarcza ciepło odzyskiwane z silnika lub w układzie poligeneracyjnym, który dodatkowo pozwala produkować chłód.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania energetyczne, które zapewnią firmie całkowitą niezależność.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas!

Zadzwoń do nas

Nasi pracownicy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Zadzwoń - przekonamy Cię, że instalacja paneli fotowoltaicznych jest opłacalna, a z nami szybka i bezpieczna.

Zadzwoń 667 500 500

Wyślij formularz

Jeśli chcesz, aby nasz pracownik skontaktował się z Tobą lub przygotował ofertę, wypełnij formularz i uzupełnij jak najwięcej danych. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wyślij formularz