Fotowoltaika dla Domu

Jeśli masz dosyć płacenia wysokich rachunków za prąd, a prognozy kolejnych podwyżek cen prądu budzą w Tobie uzasadniony niepokój to instalacja fotowoltaiczna jest właśnie dla CIEBIE.

Zyskaj niezależność budując przydomową elektrownię słoneczną.

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną zwraca się średnio w okresie 6 – 8 lat co czyni ją bardzo opłacalną.  Stanowi ona ciekawą alternatywę do niskooprocentowanych lokat bankowych, które nie pokrywają nawet stopy inflacji. Jeśli nie masz ochoty finansować inwestycji ze środków własnych to możesz skorzystać z dogodnego finansowania.

Zastąp rachunek za prąd porównywalnej wielkości ratą za instalację fotowoltaiczną. 

Bardzo wysoką rentowność inwestycji wspierają dotacje – takie jak program „Mój prąd” – dopłata 5000 PLN do instalacji czy też „Ulga termomodernizacyjna”

fotowoltaika oszczędności

Zadzwoń do nas

Nasi pracownicy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Zadzwoń - przekonamy Cię, że instalacja paneli fotowoltaicznych jest opłacalna, a z nami szybka i bezpieczna.

Zadzwoń 667 500 500

Wyślij formularz

Jeśli chcesz, aby nasz pracownik skontaktował się z Tobą lub przygotował ofertę, wypełnij formularz i uzupełnij jak najwięcej danych. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wyślij formularz